PRZYSTANEK W ZAWICHOŚCIE

24. maja 2016 do przyczółku wiślanego w Zawichoście przybiła tratwa z uczestnikami Flisu 400-lecia Ulanowa – spływu, który pod koniec czerwca finiszuje w Gdańsku. Przemiłych gości w naszym miasteczku przywitał gospodarz – burmistrz Miasta i Gminy Zawichost – Andrzej Wzorek, sekretarz Urzędu Miasta i Gminy w Zawichoście – Józef Paćkowski oraz załoga naszego ośrodka kultury. Ogromne wrażenie zrobiła na mieszkańcach ponad 70-metrowa tratwa, na której flisacy odpłynęli w środę, we wczesnych godzinach rannych, wraz ze swoim retmanem w kierunku kolejnego punktu na mapie trasy, którą sobie wyznaczyli – Basoni. Życzymy im bezpiecznej podróży oraz niezapomnianych wrażeń.

DSC_0051

DSC_0021

DSC_0025

tekst: Patrycja Sus – Lutyńska
foto: Małgorzata Czajkowska

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x