RAZEM DLA MIASTA ZAWICHOST

I udało się, mimo pogody! Mamy najpiękniejszą choinkę! Samodzielnie wykonane ozdoby są niepowtarzalne, a ich moc tkwi we wspólnym rodzinnym tworzeniu. Jeśli wkładamy w coś serce – musi się udać! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas pod hasłem „Razem dla miasta Zawichost”.  Super, że deszczowa aura nie wystraszyła tych, którzy dotarli do nas z terenu. Jesteście wielcy, prawie jak choinkowe drzewko.

Zaangażowanie docenił Święty Mikołaj, który wspólnie z Katarzyną Kondziołką – Burmistrz Zawichostu nagrodził twórców słodkościami. Od dziś Plac Rynku Dużego doświetlają choinkowe światełka oraz piękny brokatowy prezent, który przyciąga uwagę spacerowiczów.

Foto – archiwum MGOK

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x