Serdecznie zapraszamy na koncert!

Lekka romantyczna podróż w kobiecy świat. Piosenki o miłości, zakochaniu i o rozstaniu. Wszystko w różowym, sentymentalnym, ale… i zabawnym klimacie…”

Już 3 marca 2017 roku o godzinie 17:30 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodku Kultury w Zawichoście odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet -„Sukienki w Piosenki” w wykonaniu Anny Przybysz, której będą akompaniować Mateusz Wachowiak (akordeon) oraz Jacek Przybysz (gitara).

Artyści wykonają między innymi utwory: „Ja nie mam co na siebie włożyć”, „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Już nie mogę dłużej kryć”, „Gramofonomanka”, „Tylko Ty”, „Na pierwszy znak”, „Skarb”,”Amado Mio”, „Dwie Gardenie”, „Tyle miłości”, „Karuzela”, „La Vie en Rose”, „Kaziu zakochaj się”, „Rebeka”, „Chodź na Pragę”, „Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną”, „Gdzie te chłopy”, „Pusty dom” oraz „Romeo”.

Mamy nadzieję, że wybiorą się Państwo z nami w sentymentalną, muzyczną podróż do lat 30-tych, 40-tych i 50-tych.

ORGANIZATORZY

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x