Spotkania z policjantem – WOŚP Zawichost 2017


Wspiera nas również policja. Dziś dzielnicowy – Grzegorz Furman spotkał się z wolontariuszami w Zawichoście i Czyżowie. Powiedział o bezpieczeństwie w dniu Finału, o tym gdzie mogą przebywać wolontariusze i z kim się kontaktować w razie niebezpiecznych sytuacji i o elementarnych zasadach zbiórki. Mamy jednak nadzieję, że to jak dotąd „dmuchanie na zimne” . Pan Grzegorz podał również ogólnodostępny nr telefonu, pod który wolontariusze mogą dzwonić w razie zaistniałej potrzeby. Pamiętajcie 734 476 968 – dzielnicowy Grzegorz Furman. Panu Piotrowi Gniaziowi – szefowi Komisariatu Policji w Dwikozach oraz panu Grzegorzowi Furmanowi – naszemu dzielnicowemu serdecznie dziękujemy za pomoc.

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x