ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ!!!

Nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia jest choinka, a na niej oczywiście bombki. W minioną środę 11.12.2019 roku panie z naszej gminy wzięły udział w wycieczce do Fabryki Bombek w Staszowie zorganizowanej przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury.

W ramach wyjazdu zwiedziły fabrykę i mogły zobaczyć jak powstają najbardziej niezwykłe ozdoby choinkowe. Staszowskie bombki są bardzo różnorodne, oprócz tradycyjnych wzorów powstają też kolekcje tematyczne od 400 do 500 wzorów rocznie.

Następnie wzięły udział w warsztatach, gdzie każda z pań wykonała swoją niepowtarzalną ozdobę. Wyjazd zakończył się zakupami w sklepie firmowym.

Dziękujemy za miło spędzony czas!

Tekst: Edyta Kędziora

Foto:  Paulina Boruch

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x