„TIK W INSTYTUCJI KULTURY #2” – KOMPETENCJE MEDIALNE

Za nami  30 godzinne warsztaty dla młodzieży z zakresu kompetencji medialnych  w ramach projektu „TIK w instytucji kultury #2”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, do którego przystąpiła nasza placówka.

 Umowę z operatorem grantu – Stowarzyszeniem NOE podpisaliśmy jesienią ubiegłego roku. Na przestrzeni kilku miesięcy otrzymaliśmy bezpłatne wsparcie z zakresu kompetencji medialnych w postaci szkolenia kadry oraz sprzęt IT, który posłuży nam do poprowadzenia zajęć z młodzieżą.

Wszystko kręci się wokół technologii informacyjno-komunikacyjnych.  Zdobytą wiedzę przekazaliśmy młodzieży. Wspólnie poznaliśmy  zasoby i możliwości portali społecznościach, rozmawialiśmy o wizerunku w sieci, jego ochronie, netykiecie.  Poruszaliśmy tematy związane z bezpieczeństwem w przestrzeni internetu, cyberprzemocy, hejcie, manipulacjach oraz fake(ach), a także wiele innych.

Tekst: MGOK,

Foto: MGOK, A. Kwietniowska

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x