UWAGA!!! WYŚCIG WIANKÓW 2020 ODWOŁANY

Kochani – ważna informacja – udostępniajcie! Z powodu aktualnej i według prognoz utrzymującej się jeszcze przez jakiś czas sytuacji hydrologicznej, zmianie ulegnie program sobotniego wydarzenia kulturalnego – ZAWICHOJSKI WIECZÓR TRADYCJI – symboliczne obchody Nocy Świętojańskiej. Niestety, nie uda nam się zorganizować X jubileuszowego konkursu Wyścig Wianków pod patronatem Burmistrza Zawichostu – Katarzyny Kondziołki (decydujące są względy bezpieczeństwa). Zapraszamy jednak wszystkich, którzy planowali wziąć udział w tejże konkurencji, do startu w konkursie na Najpiękniejszy Wianek Świętojański. Pracy oczywiście będzie więcej, ale za to wszystkie nagrody rzeczowe sfinansowane przez partnerów wydarzenia, zaplanowane dla uczestników odwołanego wyścigu, trafią w ręce wykonawców najpiękniejszych prac. Konkurs oraz pokaz tańca z ogniem pt. „NOC KUPAŁY” odbędą się zgodnie z pierwotnym planem godzinowym. Zmianie ulegnie miejsce ich realizacji – spotkamy się na Rynku Małym w Zawichoście.

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x