WARSZTATY W „LAMUSIE”

W „Lamusie” odbyły się warsztaty poświęcone przygotowaniu ozdób i dekoracji kwiatowych z bibuły. Spotkanie wpisane było w działania projektowe stowarzyszenia Akademia Kobiet Twórczych pt. „Kolorowe kwiaty, zioła i smaki – świat lokalnych tradycji bliski nam wszystkim”, finansowane ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 za pośrednictwem LGD Ziemi Sandomierskiej. W wydarzeniu udział wzięły również twórczynie zawichojskie, które od wielu lat uczęszczają na cotygodniowe zajęcia bibułkarskie organizowane przez MGOK. Bardzo nam miło, że we wtorkowy wieczór mogliśmy gościć w „Lamusie” grupę Pań, które od wielu lat aktywnie działają na terenie powiatu sandomierskiego. Do zobaczenia kolejnym razem!

Tekst i foto – MGOK

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x