Warsztaty z zakresu kultury rycerskiej

Zawichojska młodzież wzięła udział w warsztatach z zakresu kultury rycerskiej. Zajęcia tańca dawnego, szermierki mieczem oraz wykłady o historii etosu i kultury rycerskiej, odbyły się w ramach projektu „Bardzo Młodzi Rycerze”, który ze środków programu Bardzo Młoda Kultura, realizuje Muzeum Zamkowe w Sandomierzu. Miło nam, że obok Szydłowa i Opatowa, również i my otrzymaliśmy propozycję partnerstwa. Dziękujemy dyrekcji oraz pracownikom sandomierskiej instytucji kultury, uczestnikom dzisiejszego spotkania, a także dyrekcji i nauczycielom Zespołu Szkoły i Przedszkola w Zawichoście za współpracę dotyczącą organizacji grupy.

Foto: MGOK

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA  4 LUTEGO 1994 R. O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE.