Wieczór pełen magii

Akademia Kobiet Twórczych AKT uprzejmie informuje, że we współpracy z MGOK Zawichost organizuje wieczór tradycyjnych wróżb andrzejkowych, który odbędzie się 29 listopada 2018 r. o godz. 18.00 w Lamusie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zawichoście.
W ślad za andrzejkowym zaklęciem: „Św. Andrzeju dobrodzieju daj znać co się będzie ze mną dziać” zapraszamy każdego, kto chce sobie powróżyć co przyniesie nadchodzący rok oraz poznać symbolikę i znaczenie wróżb andrzejkowych. Wieczór wróżb będzie prowadzony przez etnografów w ramach projektu:
„Z tradycją mi po drodze – wiem skąd pochodzę” realizowanego ze środków poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x