WIZYTA MIKOŁAJA

W dniach od 4. do 7. grudnia 2016 roku trwała „Akcja Mikołaj” organizowana przez nasza placówkę. Wiele dzieci usłyszało pukanie do drzwi oraz głośne „Ho! Ho! Ho Czy są tu grzeczne dzieci!?”. Święty Mikołaj z pomocą pracowitych Śnieżynek rozniósł wiele prezentów i prosił, aby dzieci były grzeczne przez cały rok. Te z kolei obdarowywały gościa wierszem i piosenką. Po uśmiechniętych buziach można było się domyślać, ze Mikołaj trafił z prezentami. Nie obyło się bez szarpania za brodę, wyciągania ciekawskich z worka i oczywiście kolędowania.


Za pomoc w roznoszeniu prezentów dziękujemy Joannie Stępień, Oliwii Kozieł– dzielnym Śnieżynkom, a także Pani Bożenie Nierubiec, która dowodziła trzydniową akcją „MIKOŁAJ”. Dziękujemy serdecznie Sebastianowi Kosiakowi – sołtysowi Józefkowa, który zawsze nas wspiera oraz Pawłowi Lisowi – naszemu instruktorowi, jak i Marcelowi Rosińskiemu- naszemu dzielnemu wolontariuszowi. Do następnego Ho! Ho! Ho!…

tekst – M. Czajkowska
foto – B. Nierubiec, M. Rosiński, P. Sus-Lutyńska

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x