Wolontariusze WOŚP Zawichost 2017


Jest już komplet wspaniałych wolontariuszy – uczniów ZSiP w Czyżowie Szlacheckim, ZS i ZSO w Zawichoście, podopiecznych ŚW w Podszynie i MGOK-u. To przede wszystkim dzieci i młodzież, z których większość jest z nami już kilka dobrych lat. Dumni jesteśmy również z faktu, iż wolontariuszami są nauczyciele, opiekunowie świetlic, instruktorzy MGOK, a także księgowe MGOK i działu podatków UMiG, które liczą w dniu finału wszystkie zebrane pieniądze. To wspaniały przykład dla młodszego pokolenia. Razem jest nas sześćdziesięcioro i oczywiście jak zawsze chcemy opanować całą gminę ……………….. . Będziemy kwestować w Zawichoście, ale wzorem zeszłego roku chcemy by również w każdej wiosce gminy pojawił się choć jeden wolontariusz. Wieczorem na naszej stronie i facebooku znajdziecie harmonogram z wykazem godzin i miejsc by 15. stycznia łatwiej było zlokalizować ludzi z puszkami.

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x