WOŚP ZAWICHOST 2016 – ZAPOWIEDŹ

Uwaga!, uwaga!. Kochani przypominamy Wam, że dużymi krokami zbliża się wielki finał jednej z największych i najbardziej znanych akcji wolontarystycznych w Polsce – Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, z całą Polską gra również Zawichost. My już działamy, trzy tygodnie temu zarejestrowaliśmy sztab działający przy naszym ośrodku kultury, zaraz po tym zabraliśmy się za pozyskiwanie wolontariuszy – a będzie ich w tym roku aż sześćdziesięciu. Jak zawsze wspierają nas Zespół Szkoły i Przedszkola z Zawichostu, Świetlica Wiejska w Podszynie, Zespół Szkoły i Przedszkola w Czyżowie Szlacheckim. Do tegorocznego 24. Finału dołączyło również zawichojskie liceum, za co bardzo dziękujemy. Tym razem naszym celem jest dopracowanie planu miejsc na terenie całej gminy, w których nasi wolontariusze będą zbierać pieniądze do WOŚP-owych puszek. Dzięki naszym licealistom możemy również wydłużyć godziny dyżurów wolontariuszy w samym Zawichoście, a dzięki zaangażowaniu opiekunów – koordynatorów z w/w instytucji podczas roboczych spotkań w MGOK, Paniom: Dorocie Grzesiak, Magdzie Gubernat, Joasi Chmielewskiej, Klaudii Radulskiej, Małgosi Kędziorze oraz Iwonce Obarskiej – plan już prawie gotowy. O szczegółach informować będziemy na lamach naszej strony internetowej i Facebooka. A tym czasem przypominamy, że również Państwo mogą już zakładać WOSP-owe skarbonki oraz przygotowywać przedmioty i gadżety do licytacji, by wspólnie z nami wesprzeć tych, którzy potrzebują pomocy.

Sztab WOŚP przy MGOK Zawichost

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x