Wszystko co dobre, szybko się kończy…

Wakacje z MGOK dobiegły końca. W czasie ostatnich tygodni bawiliśmy się doskonale.  Dzieci uczestniczyły w wielu bardzo ciekawych zajęciach. Dużym zainteresowaniem cieszył się blok zabaw edukacyjnych „Palcem po mapie”, w czasie których najmłodsi rozwiązywali krzyżówki i quizy, a także wykazywali się wiedzą o Polsce i Europie.

Z nie mniejszym entuzjazmem nasi podopieczni uczestniczyli w zajęciach plastycznych „Projektowanie ogrodu”. Dzięki ich twórczej pracy skwer zieleni przed  domem kultury wygląda, jak z bajki.

Warsztaty wykonywania, dekorowania i puszczania latawców  okazały się strzałem w dziesiątkę. W czasie letniego pikniku młodzi  artyści stworzyli prawdziwe podniebne arcydzieła.

Wiele radości sprawiły również warsztaty teatralno-plastyczne „Bajkowy pociąg- z Brzechwą na Ty”.

Miłośnicy muzyki stanęli w szranki w konkursie karaoke. Jury składające się z członków grupy ART OF NOTHING wyłoniło zwycięzcę. Pierwsze miejsce wyśpiewała sobie pięcioletnia Kornelia Romańska.

W naszej letniej ofercie nie zabrakło propozycji dla bardziej aktywnych ruchowo. Maratony zumby dla dzieci i dorosłych były rozgrzewką przed zajęciami tanecznymi, które będą odbywać się regularnie w MGOK już od października.

Ważnym  punktem wakacji były koncerty naszych podopiecznych z grupy „Konsystorz”, które promowały ich debiutancką płytę „…jakby nie było jest bardzo miło…”. Ci  młodzi, charyzmatyczni artyści zagrali koncert w czasie V Turnieju Rycerskiego im. Zawiszy Czarnego organizowanego przez gminę Dwikozy, a także w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury im. A. Patkowskiego w Ożarowie, sandomierskim klubie Lapidarium oraz koncert finałowy, który odbył się w sali widowiskowej  MGOK Zawichost.

Punktem zamykającym Wakacje z MGOK  były dwa wyjazdy do KINA ZA ROGIEM w Ożarowie.

Wszystkim uczestnikom letnich  zajęć dziękujemy za obecność,

zaangażowanie i wspólnie spędzony czas.

Tekst: K.Tomaszewska

Foto: P.Lis, P.Sus-Lutyńska, M.Rosiński,

B. Nierubiec, K.Tomaszewska

 

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

 

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x