WYSTAWA MALARSTWA – ZAPRASZAMY

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na wernisaż wystawy malarstwa Andrzeja Iwańskiego – lokalnego twórcy, związanego z miejscowością Linów. Pracuje w zaciszu Warsztatu Terapii Zajęciowej w Piotrowicach. Tych, którzy go znają ujmuje nie tylko malarstwem, o którym mówić będziemy już w kolejny piątek, ale także wrażliwością i sentymentem do świata spokoju i łagodności. Nie goni za tłumem, dobrze odnajduje się w ciszy, niewiele mówi, jest skromnym człowiekiem, a wszystko co gra w jego duszy – odczytać można z prac, które przyciągają łagodnością kształtów, wyszukanym kolorem, wciągają wewnątrz historii, którą tworzy za pomocą pędzla i farby. Poznajmy bliżej kolejnego ciekawego człowieka. Uroczyste spotkanie w sali wystaw MGOK 17 lutego 2023r. Zapraszamy!