ZAPRASZAMY

Tradycją stały się już koncerty organizowane w naszym ośrodku z okazji kolejnych rocznic 11-listopadowych. Nie inaczej będzie i tym razem, młodzież uczestnicząca w zajęciach sekcji wokalnej i instrumentalnej MGOK, a także zespoły śpiewacze, które nieprzerwanie już po raz czwarty pokazują się na naszej scenie z repertuarem pieśni patriotycznych już od długiego czasu przygotowują się na te szczególna okazję. Artyści – od najmłodszych po seniorów, instruktorzy czuwający nad przebiegiem spotkania oraz wszyscy pracownicy MGOK zapraszają Państwa serdecznie do udziału w tym wydarzeniu. Chcemy nie tylko zaprezentować efekt naszych starań, którym uczcimy wyjątkowy dla nas – Polaków dzień, ale także jak zawsze zaprosić wszystkich do wspólnego śpiewania. Do zobaczenia 11. Listopada, o godz. 18.00 w sali widowiskowej MGOK.

plakat-11-listopada-a

                                                                                                                                                                    ORGANIZATORZY
Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4. lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x