ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ – „PISANKA FABERGÉ”

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na wystawę pt. PISANKA FABERGÉ, której autorką jest nasza instruktor plastyk – Agata Osika-Kucharska. Niespełna sto ręcznie zdobionych pięknych i kolorowych wielkanocnych pisanek, wśród których nie znajdziecie dwóch takich samych wzorów, obejrzeć można już od najbliższej – poświątecznej środy w MGOK. Szczegóły dotyczące zwiedzania znajdziecie na plakacie zapowiadającym wydarzenie. I uwaga, tym razem zamiast otwierającego wernisażu, uroczysty podsumowujący finisaż. Poczytajcie i zaplanujcie wizytę w „Lamusie”.

Korzystając z okazji, że to już ostatni przedświąteczny wpis, dla Wszystkich Was – dobrego czasu spędzonego w gronie najbliższych, radości, pozytywnych myśli i pięknej wiosny.

Z pozdrowieniami, Patrycja Sus-Lutyńska – dyrektor oraz pracownicy MGOK w Zawichoście.

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x