Zawichojscy seniorzy podziwiali wystawę fotograficzną

W piątek 24 maja, po wystawie inaugurującej IV Zawichojską Noc Muzeów pt.„Gmina jak się patrzy”, zawichojskich seniorów oprowadził jeden z czterech autorów – Tomasz Chmiel, pracownik naszej instytucji.

Opowiedział o miejscach, technikach i ciekawostkach dotyczących realizacji fotografii tworzących zestaw ekspozycyjny, na który złożyły się również prace Roberta Gradzińskiego, Pawła Bednarskiego oraz Patryka Goszczyńskiego. Przypominamy, że wystawa wciąż jest czynna, zapraszamy do zwiedzania po uprzednim kontakcie z biurem MGOK.

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 4 LUTEGO 1994 R. O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE.