ZAWICHOJSKI KRZEMIENIEC PEŁEN OPOWIEŚCI…

Drodzy miłośnicy lokalnej historii,

mamy dla Was propozycje na jesienne popołudnie – spotkanie poświęcone tematyce, odświeżonych ostatnio w pamięci nas wszystkich zawichojskich bunkrów, które znajdują się na peryferiach Zawichostu. Kto ma ochotę zgłębić informację o austriackich fortyfikacjach bojowych z I wojny światowej, obejrzeć fotografie pokazujące efekty prac porządkowych terenu wokół bunkrów oraz cholerycznego cmentarza, niech zaplanuje sobie sobotnie październikowe popołudnie w MGOK-u. W imieniu wszystkich organizatorów serdecznie zapraszamy. A może Państwo znacie ciekawe historie związane ze wspomnianym tematem, jeśli się z nami podzielicie – będzie nam miło.

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x