ZAWICHOJSKI WIECZÓR TRADYCJI

Kochani!!! Oto propozycja wydarzenia kulturalnego, które było dla nas zawsze jednym z najważniejszych w roku.

                Z uwagi na wciąż trwającą pandemię nie możemy zorganizować festynu, na którym bawiliśmy się co roku. Pamiętamy jednak o tym, dlaczego się spotykaliśmy … Tradycja, tradycja i jeszcze raz tradycja …

                W związku z ograniczeniami, proponujemy chociaż akcent, który przypomni nam magię i szczególny klimat jedynej w roku – Nocy Kupały. Zapraszamy więc Was na ZAWICHOJSKI WIECZÓR TRADYCJI. Z zachowaniem bezpieczeństwa przeprowadzimy dwa konkursy: na NAJPIĘKNIEJSZY WIANEK ŚWIĘTOJAŃSKI oraz jedyny niepowtarzalny i w dodatku JUBILEUSZOWY – X WYŚCIG WIANKÓW, pod patronatem Burmistrz Zawichostu – Katarzyny Kondziołki, która zadbała o atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz finansowe – tym razem będą wyższe! Walczymy o GRAND PRIX w kwocie 1000 złotych. Warto powalczyć, bo jest o co, ale pamiętajmy – najważniejsze by choć na chwilę się spotkać i oddać hołd tradycji.

                Już dziś dziękujemy partnerom, którzy przekażą upominki, a Was mamy nadzieję – namawiać do udziału w konkursie nie musimy! Zasady jak co roku – szczegóły w regulaminach.

                Pamiętajcie jednak o przestrzeganiu aktualnych obostrzeń sanitarnych: 2-metrowe odległości, maseczki i rękawiczki (uczestnicy konkursów) – to podstawa by było nie tylko fajnie, ale i bezpiecznie. Wisienką na torcie będzie taniec z ogniem w wykonaniu sandomierskiej grupy BOHEMA. Wszystko na przyczółku promowym. Zapraszamy, do zobaczenia.

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x