ZAWICHOJSKIE SMAKI CZTERECH PÓR ROKU

ZAWICHOJSKIE SMAKI CZTERECH PÓR ROKU – taki pomysł na wczesną jesień dla Was Kochani! Zapraszamy, 12.09.2021r., godz. 15.00 – bądźcie z nami, poniżej kilka informacji o wydarzeniu, które wpisuje się w ogólnopolską mapę inicjatyw organizowanych w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa 2021 Smaki Ziemi Zawichojskiej to raj dla podniebienia. Naturalne produkty, prostota wykonania i niezwykłe połączenia smakowe. Do degustacji 12 dań głównych, deserów i ciast typowych dla każdego miesiąca roku.

W Parku Etnograficznym „Pod Kogutem” we wsi Dąbie , gmina Zawichost odbędzie się festyn kulinarny. 12 stanowisk, jak 12 miesięcy, na każdym stole smakowite danie kuchni naszych dziadów i pradziadów. Tradycyjne smaki, przekazywane z pokolenia na pokolenie w naszych rodzinach. Wszystko z naturalnych produktów. Zdrowie i tradycja na talerzu! Podczas wydarzenia będzie można rozkoszować się daniami z jabłek, śliwek, kapusty i ziemniaków, ryb, kasz, grzybów. Wszystko przygotowane przez sołectwa gminy Zawichost z zaangażowaniem KGW – miłośników kulinarnych tradycji. Dość frytek, hamburgerów i gyrosów! Przy muzyce kapeli ludowej niezapomniany festiwal smaków.organizatorzy: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zawichoście oraz Fundacja „Dla Pokoleń”.

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x