SPOTKANIE WIGILIJNE MGOK

           Świąteczny nastrój wypełnił sale widowiskową MGOK w miniony wtorkowy wieczór. Migające kolorowe światełka choinkowe iskrzyły się wokół zastawionego potrawami świątecznymi stołu, pachniało świerkiem i aromatycznym tradycyjnym kompotem z suszu.

W takiej atmosferze rozbrzmiewały świąteczne melodie, które wykonywali kolejno przedstawiciele sekcji działających w naszym ośrodku. Było wokalnie, instrumentalnie, tanecznie, a także plastycznie. Tradycyjnie i nowocześnie, ludowo i rockowo. Nie ma nikogo, kto w tym dniu nie włożył choć trochę wysiłku w to, byśmy choć na chwilę mogli się spotkać, by złożyć sobie życzenia świąteczne. A wśród zebranych jak zawsze znaleźli się wszyscy Ci, którzy na co dzień związani są lub byli z naszą placówką: uczestnicy zajęć, sekcji i kół zainteresowań, ich rodzice, babcie, dziadkowie, wolontariusze oraz pracownicy MGOK. Na spotkanie wigilijne przybyli również: burmistrz Miasta i Gminy Zawichost Andrzej Wzorek, sekretarz Józef Paćkowski, Przewodniczący Rady Powiatu Sandomierskiego Tomasz Huk, Przewodniczący Rady Miejskiej Zawichost Radosław Krakowiak, proboszcz parafii WNMP w Zawichoście Piotr Szpyt, radni miasta i gminy oraz dyrektorzy szkół i przedszkoli.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zachęcamy do obejrzenia fotorelacji. Szczególnie dziękujemy rodzicom naszych podopiecznych, a także wszystkim dorosłym zgromadzonym w sekcjach działających w zawichojskim ośrodku kultury za przygotowanie okazjonalnego – świątecznego poczęstunku.


Tekst: MGOK Foto: M. Czajkowska, M. Rosiński

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x